Duinenmars 2015

 Ook dit jaar lopen de welpen, land- en luchtscouts, explorers, leiding en een hele boel andere de duinenmars. Inschrijven voor leden van de VWP kan hier

De welpen, landscouts en luchtscouts vertrekken om 10.30 uur van het startpunt op de parkeerplaats aan de Machiel Vrijhoeklaan in kijkduin. De Landscouts en welpen finishen om ongeveer 13.00 uur. De luchtscouts finshen rond 14.00 uur op. Alle speltakken finishen op het startpunt. 

De start/finish locatie is met de auto bereikbaar maar u moet wel rekening houden met een grote drukte en u zult  waarschijnlijk niet bij het parkeerterrein kunnen parkeren. In de omringende wijken is meestal wel een parkeer plek te vinden. 

Wat moet je meenemen:
- Goede wandelschoenen
- Lunch pakket
- Regen kleding
- Uniform
- Je behaalde duinenmars medailles


kilk hier voor een plattegrond