Iscout 2016

Beste mensen,

Met trots kunnen we melden dat we de iScout 2016 hebben gewonnen. Dit jaar waren er 334 teams die meededen. Al met al een geweldige prestatie om eerste te worden van 333 andere teams. Iedereen die mee heeft gedaan gefeliciteerd. Jeroen de organisatie was top. Zonder deze goede organisatie en de gedegen voorbereiding waren we zeer waarschijnlijk niet zo ver gekomen.

Voor degenen die niet weten wat iScouts is een korte uitleg.

iScout is een initiatief van twee vrienden, die samen met een aantal Scouts en niet Scouts jaarlijks een fictieve Wereldreis voor scouts uit binnen en buitenland organiseren. Je kunt je als team inschrijven voor deze reis. De reis maak je met je teamgenoten achter je computer met als ingrediënten internet, samenwerken, en uitdagingen. De iScout Wereldreis voert je langs creatieve Doe-opdrachten en uitdagende Reisvragen over culturen, landen en plaatsen op aarde. Door de Doe-opdrachten goed uit te voeren verdien je credits. Met die credits kun je Reisvragen kopen. Door de Reisvragen goed te beantwoorden verdien je punten. Degene met de meeste punten wint iScout.  

Het wordt een hele uitdaging om volgend jaar deze prestatie te evenaren.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van Scoutinggroep Van Weerden Poelman