Overvliegweekend 2019

Dit weekend is het nieuwe scouting-seizoen weer afgetrapt. En wat is er nòg leuker dan de start van een nieuw seizoen? Juist! Het seizoen aftrappen met een groeps-overvliegweekend! Op vrijdagavond begon het kamp voor de explorers, roverscouts, leiders en staf. Op zaterdagochtend kwamen de welpen, land- en luchtscouts aan. Na een rondje over de stormbaan voor de overvliegers begonnen alle speltakken aan hun eigen programma. 's Avonds lekker eten met z'n allen, daarna een groepsactiviteit en tot slot opdrogen bij het kampvuur met warme chocolademelk.Zondagochtend stond in het teken van levend stratego, het kamp afbouwen en de overvliegers bij de nieuwe speltak installeren. Inmiddels hangen alle tenten weer te drogen, is de rest van het materiaal schoongepoetst en kan de leiding weer wat uurtjes slaap inhalen.Afbeelding kan het volgende bevatten: een of meer mensen, nacht en menigte                         Afbeelding kan het volgende bevatten: een of meer mensen, staande mensen, boom, menigte, buiten en natuur