Hoog bezoek

IMAG0835 2

Afgelopen zaterdag hadden de welpen hoog bezoek van een echte piloot én een echte stewardess. Als eerste kregen ze uitleg over het uniform die ze aan hadden. Bijvoorbeeld over wat de betekenis is van de strepen op de mouwen en schouders. Daarnaast vertelden ze over de taak van een piloot en een stewardess in het vliegtuig. Na deze uitleg mochten ze zelf voor piloot en stewardess/steward spelen. Ze gingen allemaal in "vliegtuigopstelling" zitten en kregen veiligheidsuitleg. Toen werd limonade uitgedeeld met een echte trolley uit het vliegtuig. 

Daarna mochten ze allemaal een echt zwemvest aan, er was er zelfs een die het nog echt deed en dat was helemaal gaaf.
Als afsluiting kregen ze nog een filmpje te zien die gefilmd was door een piloot met alles wat hij op een vlucht mee maakt.

IMAG0822

 IMAG0840
.