Scoutinggroep bedankt bewoners Ypenburg

Onze scoutinggroep heeft na het bericht in de Eendracht van 25 februari over de ontvreemde 20150301 wilgentakken Essendijkwilgentakken vele positieve reacties gehad van bewoners van Ypenburg. We hebben de gestolen takken niet terug, maar wel nieuwe takken die mensen spontaan kwamen brengen. We hebben op  zondag 1 maart wilgentakken opgehaald aan de Van Essendijk, waar bewoners die dag wilgen hadden geknot. We hebben nu weer voldoende takken voor de projecten in onze Overtuin. 

Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het meeleven en hulp bij het zoeken naar nieuwe wilgentakken.

Op zaterdag 21 maart zal Wethouder Boudewijn Revis om 10.00 uur de Overtuin aan het ILSY-plantsoen officieel openen en het startsein geven voor onze NLdoet-klusdag. Zie elders op deze website.