Tot onze verbijstering ontdekten we vrijdagavond 13 februari dat de stapel met wilgentakken weg was. Na de wilgenknotdag op 3 januari was de stapel takken over, om nog een wilgentunnel te bouwen een teepee te maken en het hekwerk af te maken. 

Met de wilgentunnel waren we al begonnen en wilden op zaterdag 14 februari verder gaan. Dat lukt niet als er geen takken zijn. 

We hebben navraag gedaan bij gemeente, kinderopvang en buren, maar niemand weet er van of heeft iets gezien. We staan voor een raadsel. Wie heeft de takken weggehaald en waarom? De takken zijn tussen zaterdag 7 en vrijdag 13 febr. ontvreemd. Dat moet gebeurd zijn met een grote (vracht)wagen.

IMG 3410 Wilgentenen stapel kl IMG 3183wilgenweg kl

Takkenstapel                                                              Weg!  schoon opgeleverd!

De diefstal is gemeld bij de politie en bij de lokale pers. Wie informatie heeft kan dat doorgeven aan Henk,  of tel. 06 54 911 709.

In de lokale media verschijnen berichten over de bizarre verdwijning van onze wilgen takken. Ypenburgsche CourantYpenburg.nu, de Eendracht en ook Radio en TV West besteden er aandacht aan.